Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /usr/home/mstolins/domains/dotknijpiersi.pl/public_html/wp-includes/plugin.php on line 571 Warning: Parameter 1 to wp_default_styles() expected to be a reference, value given in /usr/home/mstolins/domains/dotknijpiersi.pl/public_html/wp-includes/plugin.php on line 571 Wyroluj Raka 2016! | Dotknij Piersi

Wyroluj Raka 2016!

Mamy okazję was zaprosić na kolejną edycję przejazdu rolkarskiego ulicami Gdańska „Wyroluj raka” organizowanego w ramach projektu Dotknij Piersi przez SKN Chirurgii Onkologicznej Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego oraz Akademickie Stowarzyszenie Onkologiczne.

Przejazd ma nlogooa celu zwiększanie świadomości społeczeństwa na temat raka sutka, oraz popularyzację samobadania piersi przez Polki. Jedźcie z nami! 

Impreza odbędzie się 6 maja o godz. 19:00 (wydawanie pakietów od godz. 17:00). Zaczynamy na Placu Zebrań Ludowych, skąd na rolkach przemierzymy ok. 15 km Gdańska!

Po więcej informacji dotyczących zapisów, dokładnego opisu trasy, oraz regulaminu przejazdu zapraszam na stronę – LINK

oraz do wydarzenia na facebooku – LINK

Jeśli ten krótki opis was jeszcze nie zachęcił do udziału w imprezie to zapraszam do obejrzenia relacji z zeszłego roku. W tym roku także obiecujemy moc wrażeń!

LINK DO FOTORELACJI

Leave a Reply